Jubileusz 25 lecia życia zakonnego siostry Barbary

25 lat życia w Jezusie, z Jezusem i dla Jezusa. Taki właśnie jubileusz obchodziła 21 września 2019 nasza Droga Siostra Maria Barbara od Jezusa. Odnowienie ślubów zakonnych odbyło się podczas Mszy Świętej, w której uczestniczyły bliskie sercu
Jubilatki – Siostry Urszulanki, najbliższa rodzina i wszyscy, którzy noszą w swoim sercu Siostrę Barbarę. Odczytany z wielkim wzruszeniem akt odnowienia ślubów był wyrazem całkowitego zawierzenia i oddania się Chrystusowi. Siostra Barbara potwierdziła, że drogą i celem Jej zakonnego życia jest miłość Jezusa i służba Jemu w Kościele. Współuczestnicząc w radości Drogiej Jubilatki, prosimy Pana, aby wspierał Ją każdego dnia i pewną drogą prowadził ku Niebu.
Szczęść Boże, Siostro Barbaro.

opieka nad stroną: s. Alina Kulik, Jolanta Pacholak, (redakcja), Krzysztof Pacholak, Andrzej Pacholak (webmastering)